Sranda musí byť

NOSné témy roka 2021

Bude tento rok plný nádeje, nových začiatkov a preplávame ním s prstom v nose? Alebo prichádza na scénu len mladší, no ešte nevľúdnejší brat roka 2020? Nechceme sa iba ponosovať, tak skúsime odhadnúť, čo bude 31. 12. 2021 za nami:

1. Budeme si môcť konečne odfúknuť.

Hádame, že do decembra príde rad aj na 19-ročnú Hanku z Dolnej Stredy. Očkovanie bude jednoznačne téma číslo jeden tohto roka a my veríme, že si na jeho konci budeme môcť všetci spoločne a hlavne bez rúška odfúknuť.

 2. Zistíme, koho chceme nosiť na rukách.

Po dlhodobej izolácii a sociálnej deprivácii sa rozbehneme rovno za nosom medzi tých, ktorí nám najviac chýbali. Uvedomíme si, čo je na nich skvelé, prečo sa máme radi a budeme si vychutnávať každú chvíľu s nimi so zatajeným dychom.

3. Dáme si spoločne do nosa.

Opätovné blízke stretnutia bude treba osláviť a je jedno, či proseccom, detským šampanským, alebo pomarančovým džúsom. Predikujeme, že spoločné štrgačky si vyslúžia nejedno dojaté smrk.

4. Bude problém zohnať termín na fúkanú.

Nielen kaderníci, ale aj kozmetičky, manikérky, maséri či barberi budú mať diáre plné záujemcov, ktorí sa po dlhej sezóne strávenej najmä v intraviláne svojho bydliska, budú chcieť dať konečne dokopy. Nad domácimi pokusmi o samoúdržbu budeme totiž už všetci troška ohŕňať nos.

5. Matovič so Sulíkom si budú stále brnkať po nose.

Napriek súčasným nepriaznivým vyhliadkam veríme, že koalícia to potiahne aj o rok, avšak komické duo M + S si bude zo seba stále nepríjemne uťahovať. Ale kto vie? Keďže kýcha predchádza pád, necháme sa prekvapiť, koho ego to nepredýcha.