Sranda musí byť

Funkčné tričká a vtipné? Noa!

Rozširujeme svoje portfólio – k vreckovkám pridávame športové tričká. A zachovali sme na nich všetko to, čo obľubuješ aj na našich vreckovkách:

  • Sú eko – vyrobené zo 100% recyklovaného polyesteru. Výrobou jedného trička sme zbavili planétu 10 – 12 plastových fliaš
  • Sú vtipné – tak ako na vreckovkách, aj na tričkách je dominantný vtipný slogan
  • Sú dizajnové – slogan dopĺňa originálny dizajn
  • Sú vyrobené na Slovensku – snažíme sa ostať lokálni a podporovať ďalších SK výrobcov

 

Srdce mi bije ako kettleBELL

Si taký zanietený pre cvičenie, že už ti srdce bije ako kettleBELL? Zvládaš s kettlebellom drepy, výpady, upažovanie aj predpažovanie? Máš príliš ľahké ruky, keď si len tak kráčaš bez neho? Tak potom nevyhnutne potrebuješ toto tričko! Možno ti aj vďaka nemu budú vedieť pri srdcovej arytmii podať správnu prvú pomoc. Proste – tebe len kettlebell do ruky a srdce hneď bije ako má.

 

 

 

Mám brutálne značkové tričko

Ideš po zelenej, po červenej či po žltej? Alebo si už nabehol na najnovší hype a zdolávaš Cestu hrdinov SNP či dokonca Camino de Santiago? Tak či onak, určite si si všimol, koľko je tam všade značiek! Aby si zapadol, potrebuješ mať aj ty super značkové tričko. Alebo si ho daj len tak do mesta. Nech všetci vidia, aké značky sú pre teba najdôležitejšie.

 

 

 

 

Chodím behať

Rozmýšľal si niekedy, prečo sa hovorí „chodím behať“? Tak chodíš či beháš? Mohli by sme povedať aj „behám chodiť“? No, nech už je to tak či tak, máš našu podporu. Dôležité je, že sa hýbeš a máš z toho radosť. Či už beháš pravidelne maratóny alebo sa len prechádzaš po parku. Obleč si Noa! tričko a poť makať!