Sranda musí byť

Filmové vreckovky

Sú filmy, pri ktorých aj ten najväčší drsňák potrebuje ukrývať slzy do vreckovky. Poznáme ich všetci, niektoré dokonca v rámci sebatrýznenia pozeráme opakovane a plačeme stále v tých istých pasážach. Ale vedeli ste, že sú aj vreckovky, ktoré majú priamo na sebe názvy flmov? Resp. že sú filmy, ktorých názvy sú ako stvorené pre vreckovkovú terminológiu? Tu sú:

 

Bezsenné nosy v Seattli

Presne. Aj nosy snívajú. O jemnej bavlnenej štýlovej a vtipnej Noa! vreckovke. Tie v Seattli sú bezsenné, lebo tam Noa! ešte nedorazila, ale ty môžeš sen svojho nosíka splniť hneď teraz.

 

 

 

 

Hapčiko – príbeh psa

Ak z tvojich úst často vychádzajú slová “hap-či”, budeš potrebovať verného pomocníka, ktorý ti bude dobre slúžiť a s ktorým si vytvoríte silné priateľské puto. Bude vždy na teba čakať vo vrecku pripravený byť ti nápomocný. Noa!, tvoj nerozlučný kamarát.

 

 

 

 

Kýchlo a zbesilo

Letia ti pri každom kýchnutí sople zbesilo von z nosa? Tak to nevyhnutne potrebuješ Noa! Keď už tvoj nos dostáva takto zabrať, odmeň ho aspoň pohladením jemnou bavlnenou vreckovkou.

 

 

 

 

SMRK jej pristane

Poznáš tie baby, ktorým pristane úplne všetko? Ešte aj keď smrkajú vyzerajú pôvabne? Zaraď sa medzi ne – ukáž, že máš nos na pekné a štýlové veci a vymeň nudnú papierovú vreckovku za Noa!

 

 

 

 

Smrkonosná pasca

Snažia sa ťa sople zajať do pasce? Buď odvážny ako Bruce a bojuj s nimi. Vreckovka Noa! môže byť tvoja zbraň, ktorá ich prenesie z tvojho nosa do práčky a pomôže ti ich tak zlikvidovať.

 

 

 

 

Vreskovka

Chce sa ti vrešťať od nervov zo soplíka? Alebo si myslíš, že zvrieskneš tak silno až ho odplašíš? No veď skús… Polož si pri tom našu strašidelnú Vreskovku pred nos, aby si ho pri tom úteku úspešne dolapil.