Sranda musí byť

Dážď či výpadok elektriny? Noa! Fotíme ďalej

Ako už vieš, k vreckovkám sme pridali športové tričká a tak nás čakala ďalšia foto produkcia. A od začiatku do konca to bol test toho či sme skutočne zžití s Noa! prístupom k nepríjemnostiam.


Keďže sa v septembri konali snáď všetky eventy sveta (lebo však máme zameškané + blíži sa ďalší lockdown, tak rýchlo dajme svadbu, maratón aj teambuilding), naša fotografka bola vybookovaná. Výborne ju zaskočil kamarát Tomáš, ktorý však mal voľný tiež len jeden víkend.


Dátum tým bol daný a nemenný. To nám však rovno zrušilo modelov, s ktorými sme rátali. Lebo však musia ísť presne vtedy na chatu. Tak sme narýchlo zohnali nových. Vďaka za všetkých ochotných bratov, mamy, bývalých kolegov a ich frajerky či kolegyne.


No, a keď sa už zdalo, že by to mohlo vyjsť, volali z fabriky, že kvôli návšteve pápeža majú neplánované výroby a naše tričká asi nestihnú dodať včas. Nakoniec dorazili v piatok poobede, fotili sme v sobotu ráno…


Hovoríš si, že to teda dobre dopadlo? Áno, až na to, že sme fotili v exteriéri, tričká s krátkym rukávom a bol to ten septembrový víkend, keď bola zima a pršalo… Okrem toho, že to nebolo úplne príjemné, tak ešte chýbalo aj prirodzené svetlo = fotograf musel čarovať.


O dva dni na to sme pokračovali vo fotení v interiéri. Hovorili sme si, že tu už nás nemá čo zaskočiť. Tričká aj modelov máme, kamoška nám požičala voľnú izbu v byte, paráda. Aká je šanca, že zrovna vtedy vypadne elektrina v celej Petržalke? No, keď fotíme my, tak veľká!

 

Fotenie v iný deň by bolo veľa práce navyše. Zase zlaďovanie kalendárov min. piatich ľudí, požičiavanie svetiel a foto techniky… takže sme zaradili najvyšší rýchlostný stupeň a v rekordnom čase nafotili (skoro) všetko, čo sme plánovali.

 


Noa!?